Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Poniatowej oraz Środowiskowy Ośrodek Wsparcia „Pinokio” w Poniatowej zapraszają na wernisaż wystawy pt. „Jesteśmy, tworzymy”.

Wydarzenie odbędzie się 12 maja 2026 roku o godzinie 10:30 w Bibliotece.

Wystawa organizowana jest w ramach XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, odbywającego się w dniach 8–15 maja 2026 roku. Partnerem wydarzenia jest również Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.