6 kwietnia, dzięki zaangażowaniu druhów i druhen z OSP Poniatowa–miasto,  tych młodszych i tych starszych – jak co roku mogliśmy wspólnie przeżyć radosny Lany Poniedziałek. Serdecznie dziękujemy strażakom za podtrzymywanie tej pięknej tradycji oraz za ich obecność i energię. Cieszymy się, że pomimo zmiennej pogody wszystko się udało i mogliśmy razem świętować! 

Zapraszamy na Facebooka Poniatowej, gdzie można obejrzeć filmik relacjonujący wydarzenie.

zdjęcie z placy przy ul. Brzozowej, auto strażackie polewa armatkami wodą dzieci